На подаірі дітям поставили прямокутну пісочницю довжиною 3м і шириною 2м.Яка довжина її бордюру?


Ответы на вопрос

Отвечает Прабхат Аникеш.
Довжина бордюру-цэ периметр
Р =3+2+3+2=10(м)