Сторони прямокутника відносяться як 2 до 5 .знайти периметр якщо менша сторона 2.2


Ответы на вопрос

Отвечает Ахремчик Яна.
Якщо на меншу сторону припадає 2 ÷1 = 2.2 розділити на 2 ,тобто 1.1 .звідси на іншу сторону прямокутника 5 ×1.1=5.5
периметр (5.5 +1.1)×2=6.6×2=12.12(см)