Ласунчик замісив тісто з якого можна спекти 20 однакових пиріжків або 30 однакових круасанів.

Скільки грамів тіста замісив Ласунчик , якщо на один періжок потрібно на 10 грамів тіста більше ніж на один круасан?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.
Якщо взяти за х вагу круасана, то х+10 це вага пиріжка. 30х=20(х+10) Ітак х=20 Відповідь 20гр. *30 круасанів = 600 гр. тіста.
Отвечает Смирнов Евгений.
400 г...,............