6 овець за 4 дні зїдають 48 кг сіна. Скільки кілограмів сіна зїдає 1 вівця за 1 день? розвяжи

задачу з поясненням двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Пухова Алина.
6 овець за 4 дні - 48 кг
6 овець за 1 день - 12 кг (48:4)
1 вівця за 1 день - 2 (12:6)

Другий спосіб не знаю(
Отвечает Смирнягин Дима.
48/4=12.12/6= 2 кг сена