Коли моєму батькові був 31 рік мені виповнилося 8 років , тепер батько старший за мене вдвічі

скільки років мені тепер

Ответы на вопрос

Отвечает Кривенко Снежана.
1) 31 - 8 = 23 года - на стольно отец старше тебя.
2) Пусть тебе х лет, тогда отцу х+23 лет
Уравнение:
х+23 = 2х
2х-х = 23
х = 23 года тебе теперь
Отвечает Боярчук Алина.
31-8=23(было папе, когда родился)
23*2=46(лет папе)
23 года сыну)