Скласти і різв'язати рівняння. До невідомого числа додали добуток чисел 49 і 5 одержали 400.


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Дмитрий.
Х+(49*5)=400
х+245=400
х=400-245
х=155
==================