Відстань між двома містами -648 км.Ізцих міст одночасно назустріч один одному вирушили два

катера.Швидкість одного з них 65/км,а іншого-на 22/км меньше.Через скільки годин вони зустрінуться ?

Ответы на вопрос

Отвечает Макагонов Даниил.
1) 65 - 22 = 43 ( км/час ) скорость второго
2) 65 + 43 = 108 ( км/час ) скорость сближения
3) 648 : 108 = 6 ( час )
Ответ через 6 часов