Під час опитування 100 учнів з'ясувалося, що 48 з них виписують журнал «Барвінок», 34 учні —

«Соняшник», а 27 виписують обидва ці журнали. «Юний технік» виписало 20 чоловік, і усі вони не виписали жодного іншого журналу. Скільки з опита­них учнів зовсім не виписують журналів?

Ответы на вопрос

Отвечает Головнич Сашка.
1)48+34=82
2)82-27=55
3)100-55=45