власна швидкість човна 11 км/год. Він долає відстань у 60 км між пристанями, рухаючись за течією за

5 год. За який час він здолає цю відстань, рухаючись проти течіі?

Ответы на вопрос

Отвечает Краснов Иван.
1) 60:5=12 (км/год) - швидкість за течією.
2) 12-11=1 (км/год) - швидкість течії.
3) 11-1=10 (км/год) - швидкість проти течії.
4) 60:10=6 (год) - час проти течії.

Відповідь. за 6 годин човен здолає 60 км проти течії.