Асан мен усен барлыгы 570 тг болып еди асан озиндеги акшанын торттен бирине альбом сатып алды усен

озиндеги акшанын 6 дан 1 не китап сатып алды сонда калган акшалары (тенге есебимен) бирдей болды . алгашкыда асанда канша акша болды тендеу куру аркылы шыгару керек плллиз комектесиндерши

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Женя.
1/4х+1/6х=570
5/12х=570
х=570*12/5
х=1368
1368*1/4=342
1368*1/6=228