Помогите пожалуйста как решить задачу на казахском Үшбұрыштың 1 қабырғасы 11,6 см,екіншісі одан

3,2 кем, ал үшінші қабырғасы осы екеуінің қосындысының 0,6 құрайды. Үшбұрыштың периметірін табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Татьяна.
2 кабырга=6,3+2,8=9,1
3 кабырга=9,1-0,9=8,2

Р=6,3+9,1+8,2=23,6