З двух міст відстань між якими 2775 км вилетіли один одному на зустрічь 2 літаки швиткість 1 літака

475 км год а 2 450км год. Через скільки годин вони зустринуться

Ответы на вопрос

Отвечает Фаистов Денис.
475+450=925 км/год швидкість наближення
2775:925=3 години
================================
Отвечает Епишева Виктория.
1) 475 + 450 = 925(км/год) - швидкiсть сближения лiтаков
2) 2775 : 925 = 3(год)
Ответ: через 3 годин вони зустринуться.