Тато заплатив 84 грн, за книжки і зошити та ще 1/4 від вартості всієї покупки. Скільки грошей

заплатив тато за книжки і зошити?

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.
84+38=122 грн<br />вроде бы так как я делала: 84+0.25х=х 0.75х=84 х=152 152*0.25=38