У трьх кошиках було 60 кг яблук. Коли з одного кошика переклали у другий 3 кг, то в усіх кошиках

яблук стало порівну. Скільки кг яблук було у кожному кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.

60-40=20(кг)  
38-20=18(кг) 
40-18=22(кг)