Першого дня туристи пройшли 8,3 км що на 1,8 км більше ніж другого дня і на 2,7 км менше ніж

третього.Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні...дякую зараннє ....

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырев Александр.
1) 8,3 - 1,8 = 6,5 (км) - пройшли другого дня
2) 8,3 + 2,7 = 11 (км) - пройшли третього дня
3) 8,3 + 6,5 + 11 = 25,8 (км) - пройшли всього

Відповідь: 25,8 км пройшли туристи за три дні.