помогите решить пожалуста задачу уровнением срочно!проминь делит прямой кут на два кути. знайдить

ци кути, якщо один из них на 12 градусов менший от другого!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Егор.

Нехай менша частина кута = х градусів, тоді інша = х+12 градусів. Маємо рівняння:
х+х+12=90
2х=90-12
2х=78
х=39  градусів менша частина
39+12=51 градус друга частина 

Отвечает Рубчинский Гоша.

Нехай пергий кут буде х, тоді другий кут х-12.Маємо рівняння:

х+(х-12)=90градусів;

2х-12=90;

2х=90+12;

2х=102;

х=102/2;

х=51.

Отже, перший кут буде 51, тоді другий х-12=51-12=39.

Відповідь: 39 і 51