ПОМОГИТЕ,СРОЧНО!У двокімнатній квартирі ширина кожної кімнати 4 м,а їхні довжини - 4 м і 6

м.Скільки квадратних метрів паркету потрібно, шоб повністю застелити в кімнатах підлогу?Периметр прямокутника дорівнює 56 см і в 7 разів більший за одну зі сторін. Знайди площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Капарова Инкар.
Завдання перше: 1) 2*(4+4)=16 (м)- 1 кімната. 2) 2*(4+6)=20 (м)- 2 кімната.