Якщо площа основи трикутної піраміди доріанює 3 см²,. висота 3 см, то її об'єм дорівнює?


Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

V=1/3 S(основания) * H
V=1/3*3*3= 3см^3