Частина купила 3 зошити і отримала 7.6 грн здачі. Для покупки 9 зошитів їй не вистачало 6.8 грн

.Скільки коштує один зошит ???

Ответы на вопрос

Отвечает Камоза Даня.
Нехай один зошит коштує х грн. Тоді коли василиса купила  3 зошита у неї було
3х+7,6 (грн). А коли хотіла купити 9 зошитів 9х-6,8 (грн). Маємо рівняння3х+7,6= 9х-6,8 6х=7,6+6,86х=14,4х= 2,4 (грн) коштує один зошит