батько може доїхати до місця роботи за 56 хв або на метро за 28 хв на скільки менше часу витратить

батько на дорогу на роботу і назад за 7днів якщо їздитиме на метро

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Лилия.

(56-28)=28 (хв) на стільки менше витрачає часу щоденно

28*7=196 (хв.) на стільки менше витратить часу за 7 днів