Відомо ща 5x2y4=6, знайти значення виразу 1,5x2y4 Х в другій степені У у четвертій ступені


Ответы на вопрос

Отвечает Орипова Кристина.

5х2у4=6
х2у4=1.2

1.5х2у4=1.2*1.5=1.8

Отвечает Просалов Кирилл.

5x²у⁴=6  отсюда: x²у⁴=6/5=1,2

если x²у⁴=1,2; то 1,5x²у⁴ = 1,5*1,2 = 1,8

Ответ: 1,8