Протягом 1 години роботи один водяний насос витрачає 5 л бензину. скільки літрів бензину витрачають

12 таких насосів за 8 годин.

Ответы на вопрос

Отвечает Ардаширова Ильяна.
1)12*5=60 л бензину витратять за годину 12 насосів
2)60*8=480 л - бенз витратять 12 насосів за 8 год
Отвечает Бахадыр Еркежан.
1) 5 * 12 = 60 литров - за 1 час
2) 60 * 8 = 480 литров
Ответ 480 литров