У великому залі бібліотеки 36 полиць із книжками, а в малому - 28 полиць. На кожній полиці

розташована одинакова кількість книжок. Скільки книжок у кожному залі бібліотеки, якщо в малому залі на 240 книжок менше , ніж у великому?

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Макс.
Я плохо помню украинский, поэтому пишу на русском:
1) 36-28=8(полок)-больше в большом зале
2)240/8=30(книг)-приходится на одну полку
3)30*36=1080(книг)
4)30*28=840(книг)
Ответ: 1080 и 840 книг.
Удачи тебе!!)