ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ КЛЕЮ ВЗЯЛИ 2 СКЛЯНКИ КРОХМАЛЮ ТА 18 СКЛЯНОК ВОДИ.У СКІЛЬКИ РАЗІВ МЕНШЕ ВЗЯЛИ

КРОХМАЛЮ,НІЖ ВОДИ?РОЗВ"ЯЖІТЬ!БУДЬ ЛАСКА!А ТАКОЖ ПОТРІБНА ЩЕ ДО ЦІЄІ ЗАДАЧІ ОБЕРНЕНА!+КОРОТКИЙ ЗАПИС.

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.
1) 18/2=9(скл.) - взяли менше крохмалю, ніж води 
Відповідь: на 9 склянок

обернена:
1) 9*2=18 (скл.) - взяли склянок води
Відповідь: 18 склянок