Машина бірдей жылдамдықпен аялдағанға дейін 3 сағат, сонан соң 5 сағат жүріп, барлығы 640 км жол

жүрді. Ол 3 сағатта неше километр жол жүрді.

Ответы на вопрос

Отвечает Guseinov Rasul.
8-3=5ч (на 5 часов 1 машина была дольше в пути)                                            320:5=64 км/час скорость машин                                                                      64*8=512 км проехала 1 машина                                                                      64*3=192 км проехала 2 машина