сашко купив набір кольорових олівців за 12 грн а миколка 5 зошитів по 3 грн кожний хто із хлопчиків

заплатив більше на скільки більше

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.
Сашко купив на суму 
С = 12 грн
Микола купив на суму
М = 5 * 3 грн = 15 грн
12 < 15, отже Микола витратив на 3 гривні більше
Отвечает Никитичева Эмилия.
5*3=15
15-12=3
ответ:на 3 грв сашко заплатил боьще