Мотоцикліст наздоганяє велосипедиста. Відстань між ними 23,4 км. Швидкість мотоцикліста в 3,6 разу

вища, ніж швидкість велосипедиста, і через год він його наздожене. Знайдіть швидкості мотоцикліста і велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.
23,4:3/4=23,4*4/3=7,8*4=31,2км/ч-скорость сближения
х-скорость вело
3,6х-скорость мото
3,6х-х=31,2
2,6х=31,2
х=31,2:2,6=12км/ч-скорость вело
12*3,6=43,2км/ч-скорость мото