До швацької майстерні привезли 252 м ситцю, сукна - в 3 рази менше,а шовку - на 31 м більше ,ніж

сукна. Скільки метрів шовку привезли до майстерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Надежда.
1) 252/3=84(м)-сукна.
2) 84+31=115(м)-шовку.
ответ 115 м шовку привезли.
Отвечает Корольов Богдан.
252/3=84 м- привезли сукна
84+31=115 м- привезли шовку