ПОМОГИТЕ ПЛЕЗ 1314(4)



Ответы на вопрос

Отвечает Grindey Misha.

Просто напросто навхресне множення))))

1) 3(х-5)=2(9-х)
    3х-15=18-2х
    3х-2х=18+15
     х=33
2) 6,5(8+х)=7(3х-5)
    52+6,5х=21х-35
    52+35=21х-6,5х
    87=14,5х
     х=6
3)6(7х+9)=2,5(5х-2)
    42х+56=12,5х-5
    42х-12,5х= -56-5
    29,5х= -61
    (тут не виходе ціле число)
    х= -61/29,5
    х=(приблизно) -2,1
4)0,6(х+2)=2,1(х-3)
   0,6х+1,2=2,1х-6,3
   1,2+6,3=2,1х-0,6х
   7,5=1,5х
   х=5
Готово) Я личший математик, я знаю весь курс математики до 9 класу - так що звертайтесь за допомогою)))