Побудуй прямокутник зі сторонами 3 см і 10 см та обчисли його периметр і площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

2*(3+10)=2*13=26 см - периметр

3*10=30 см квадратних - площа

Отвечает Мухан Нурбол.

P=(a+b)*2     P=(3+10)*2=26(cм)         S=a*b      S=3*10=30(см)