знайдіть значення виразу 2c-6d,якщо c-3d=25 відповідь 50 і 10m-15n,якщо 2m-3n=20 відповідь 100


Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Артём.
2с-6d=2*(с-3d)=2*25=50
10m-15n=5*(2m-3n)=5*20=100