Сатуга акелинген когенистын2/7-сы сатылганда, калган сатылганда когенистын 150 килограмм артык

болды. сатуга неше килограмм когенис акелинген

Ответы на вопрос

Отвечает Хотская Ай.
1-2/7=5/75/7-2/7=3/73/7=1501*150/(3/7)=150*7/3=1050/3=350