З 2.5 кг сонячного насіння виготовляють 1.8 кг чистого насіння. Скільки потрібно соняшника, щоб

дістати 4,2 кг чистого насіння? Який відсоток маси насіння йде у відходи?

Ответы на вопрос

Отвечает Бесщетников Матвей.
Составляем пропорцию 1.8/2.5 = 4.2/х . получаем (4.2 * 2.5)/1.8 = 5.83. это сколько нужно подсолнуха. 1.8/2.5 = 0.72%. 100 -72 = 28% идет в отходы