У трьох цехах одного заводу працюе 2940 робитныкив .3/7 усих робитныкив працюе в першому цеху а

решта -у другому и третьому поривну в кожному Скилькы робитныкив працюе в третьому цеху

Ответы на вопрос

Отвечает Примяк Маркіян.

1) 3/7*2940=1260 (в 1 цеху)

2)(2940-1260)/2=840( во 2 и 3 цехах)

 

                       Ответ: 840

                          

Отвечает Максимов Максим.

1) 2 940*3:7=1 260 робітників праціює в першому цеху

2) 2 940-1 260=1 680 робітників працює у другому і третьому цехах

3) 1 680:2=840 робітників працює в третьому цеху

відповідь: 840 робітників