Знайди суму чисел:двісті тисяч чотириста сорок сім і десять тисяч двісті вісім. 2)Зменшуване

90666,відємник 70238.Знайди різницю. 3)Зменш 87840 на 9535 4)Розвяжи приклади і зроби перевірку. 28540 - 6807 13575 + 95880

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненко Виолетта.
1) 200447 + 10208 = 210655
2) 90666 - 70238 = 20428
3) 87840 - 9535 = 78305
4) 28540 - 6807 = 21733, перев - 21733 + 6807 = 28540
    13575 + 95880 = 109455, перев - 109455 - 95880 = 13575