Велосипедист був у дорозі 6 год, а мотоцикліст- 2 год.Хто з них подолав більшу відстань і на

скільки кілометрів, якщо велосипедист їхав зі швидкістю 12 км/год, а мотоцикліст - 45 км/год? "

Ответы на вопрос

Отвечает Тароев Максим.
1) 12 * 6 = 72 (км) — проїхав велосипедист за 6 годин
2) 45 * 2 = 90 (км) — проїхав мотоцикліст за 2 години
3) 90 — 72 = 18 (км) — проїхав більше мотоцикліст
Відповідь: мотоцикліст проїхав на 18 км більше, ніж велосипедист.