Радіус круга дорівнює 6см знайдіть площу сектора що вимірюється кутом 90 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Кочанов Глеб.
Sсектора=πR²*α/360=π*6²*90/360=9π
Ответ: 9π