Обчислити об'єм тіла, утвореного обертанням навколо осі ОХ кривої у=е^х від х=0 до х=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельникова Катя.
y= e^{x} . 
x=0,   a=0

x=1,   b=1

V= \pi * \int\limits^0_1 {( e^{x} ) ^{2} } \, dx =  \pi *\int\limits^0_1 { e^{2x} } \, dx = \pi * \frac{1}{2}  e^{2x} | _{0}  ^{1} = \frac{ \pi }{2} *( e^{2*1} - e^{2*0} )=
= \frac{ \pi }{2} *( e^{2} -1)ед.куб