Обчисліть площу круга діаметрт якого дорівнює 18 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Костя.
S=PR^2
P=3,14 (стала величина)
R^2=18*18 (за умовою)
s=3,14*(18*18)