Маса повної каністри з водою дорівнює 23 кг, а наповненої наполовину – 12,5 кг. Яка маса порожньої

каністри?

Ответы на вопрос

Отвечает Sagyndyk Telarys.
23 кг - маса повної каністри
12,5 кг - маса наполовину наповненої каністри
значить маса половини води що знаходиться у каністрі = 
23-12,5= 10,5 кг
маса самої води у каністрі = 
10,5 * 2= 21 кг.
тепер знайдемо масу порожньої каністри 
23-21=2 кг.
Відповідь: 2 кг.