Сума трьох натуральних чисел дорівнює 825. Знайдіть ці числа, якщо перше з них -найбільше

двоцифрове число,а друге - у 5 разів більше за третє число.

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Виктория.
Х+5х+99=825
6х=825-99
6х=726
х=726:6
х=121-третье число.
5*121=605-второе число.
Отвечает Кривогин Николай.
Перше число = 99
Нехай х - третє число, тоді
5х - друге число
х + 5х + 99 = 825
6х = 825 - 99
6х = 726
х = 726 : 6
х = 121
5х = 5 * 121 = 605
Відповідь: 99; 605; 121