Кінь за 6 стрибків долає 48 метрів, а лось за стільки ж стрибків - 24 м. На скількки метрів стрибок

лося коротший, ніж стирбок коня? Умова задачі і рішенння

Ответы на вопрос

Отвечает Пельтихина Саша.
1) 48:6=8 (м) - стрибок коня
2) 24:8=3 (м) - стрибок лося
3) 8-3=5 (м)
Ответ: на 5м