Задача на 60 баллов З міста А в місто Б, відстань між якими дорівнює 300км., виїхав автобус. Через

20 хв йому на зустріч із Б в А виїхав автомобіль і через 2 год після виїзду зустрів автобус. З якою швидкістю їхав автомобіль, якщо відомо, що вона була на 20км\год більш швидкості автобуса. Нужно полное решение

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Захар.
Х км/ч - скорость автобуса
х + 20 км/ч - скорость автомобиля
20 минут = 1/3 часа

 \frac{1}{3}x+(x + x + 20) *2=300 \\  \\ \frac{1}{3}x+4x+40=300 \\  \\ x+2x+120=900 \\  \\ 13x=780

х = 60 км/ч - скорость автобуса
60 + 20 = 80 км/ч - скорость автомобиля