Відстань між містами 385 км, автомобіль проїжджає за 5 год. Коли він проїхав 8/11 всієї відстані,

то зменшив свою швдкість на 10 км/год. З якою швидкістю рухався автомобіль на першій ділянці дороги?

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Илья.
385*8/11=35*8=280км ехал со скоростью хкм/ч
385-280=105км ехал со скоростью х-10км/ч
280/х+105/(х-10)=5
5х(х-10)=280*(х-10)+105*х
5х²-50х-280х+2800-105х=0
5х²435х+2800=0
х²-87х+560=0
х1+х2=87 и х1*х2=560
х1=7 не удов усл
х2=80км/ч двигался на 1 участке