Пожалуйста решить задачу.Із днох міст одночасно на зустріч один одному виіхали мотоцикліст зі

швидкістю 70 км/год і велосипедист швидкість якого у 5 разів менша.Вони зустрілись через 3 год.Знайдіть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Настя.
1)70:5=14 (км/год) - швидкість велосипедиста
2)70×3=210 (км) - відстань, яку подолав мотоцикліст
3)14×3=42 (км) - відстань, яку подолав велосипедист
4)210+42=252 (км ) - відстань між містами