Із двох міст відстань між якими 500 км одночасно вирушили назустріч один одному два

автомобілі.Швидкість одного автомобіля дорівнює 76 км/год.Яка швидкість другого автомобіля якщо відомо що через 3 год руху відстань між ними становила 128 км

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Инга.
76*3=228 проехал первый
500-128=372 проехали за 3 часа вместе
372-228=144 проехал второй
144:3=48 км/ч скорость второго