Мотоцикліст їхав 5 год з однаковою швидкістю.До обіду він проїхав 140 км, а після обіду_ 110 км.

Скільки годин проїхав мотоцикліст до обіду?Будь ласка з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Гритченко Елена.
!)140+110=250(км)-увесь шлях
2)250\5=50(км\год)-швидкість мотоцикліста
3)140\50=2.8(год)
ВідповідьЖдо обіду мотоцикліст подолав шлях за 2.8 год