У парку 300 дубів що становить 2/3 частину всіх дерев.Клени становили 1/5 частину всіх дерев.

Скільки кленів у парку?

Ответы на вопрос

Отвечает Барчук Валерия.
1)300:2*3=450 (шт) — стільки дерев в парку 
2)450:5*1=90 (шт) — стільки кленів в парку
Відповідь: 90 кленів