На шкільній ділянці учн посадили 7 рядів смородинипо 3 кущі в кожну і в один ряд 6 кущів агрусу на

скільки більше кущів смородини ніж кущів агросу

Ответы на вопрос

Отвечает Малышев Денис.
1) 3*7=21 (к) - смородини всьго ;
2)21-6=15(к)
выдп: на 15 кущів