Як виконати додавання способом округлення 46+8 , 18+8 , 73+9 , 24+7


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анна.
46+8=54 округляєм до 55
18+8= 26 округляєм до 20
73+9= 82 округляєм до 85
24+7= 31 округляєм до 35
Отвечает Ковалёва Катя.
46+8=54≈50
18+8=26≈30
73+9=82≈80
24+7=31≈30